top of page
oxyg1.jpg

geneO+

Mezinárodně patentovaný přístroj geneO+ rozhýbe metabolismus Vaší pleti. Odborná studie prokázala, že geneO+ je schopné okysličit Vaši pleť více než dvojnásobně oproti všem ostatním známým metodám. GeneO+ má celou řadu možností a vytvoří zákrok přesně na míru Vaší pleti: 

  • TriPollar hluboký radiofrekvenční lifting 

  • NeoRevive oxy-sérum na vrásky, omlazení, výživu pleti a její vyplnění kyselinou hyaluronovou 

  • NeoBright oxy-sérum navíc odstraní pigmentace 

3technologie oxy.jpg
Každé ošetření OxyGeneo™ vás vrátí v čase zpět. Vyberte si oxy-sérum, která vyhovuje specifickým požadavkům vaší pleti:
neobright OXY.jpg

NeoBright™ oxy-sérum

NeoBright™ sérum je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací. NeoBright™ sérum vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.

neorevive OXY.jpg

NeoRevive™ oxy-sérum

NeoRevive™ sérum zcela nově definuje ošetření pleti. NeoRevive™ sérum jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou.

BDR3.jpg

Beauty Defect Repair

Beauty-Defect-Repair (BDR) je lékařský koncept, určený k efektivní péči o vaši pleť. Za prvé okamžitě obnovuje elasticitu pleti, za druhé transportuje pomocí metody desítek tisíců vpichů během pár minut dermaceutické látky do hlubších vrstev pleti. Existují některé časti obličeje, které mohou být ošetřeny BDR, ale jen stěží pomocí injekčních ošetření, například citlivá plet mezi obočím a horním víčkem. Dalším pozitivem je stimulace endogenní kolagenové syntézy. Metoda ošetření BDR může být včleněna do konceptu plastické chirurgie. Je to výborná alternativa pro zákazníky, kteří odmítají operace, protože tato metoda eliminuje negativní průvodní jevy lékařských zákroků. I pomocí této metody je dosaženo krásného vzhledu. Beauty-defect-repair nabízí inovativní hloubkovou péči o vaši plet‘ s různými typy ošetření, profesionálními dermaceutickými produkty a alternativou plastické chirurgii.

BDR jako jediný má patentovanou technologii peelingu pro použití v očním okolí.

Profipeel XL+XS

bdr_profipeel_S_M_small.jpg

šetrná abraze

Micropeel 

micropeel.jpg

intenzivní peeling

Stimulation XL+XS

Stimu XS.jpg

microperforace

sledujte akční dny studia

Thermage

thrmage.jpg

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bolestivých zákroků a rekonvalescence? Řešením je světová novinka v metodách omlazování – procedura zvaná Thermage. Tato nová metoda pochází ze Spojených států a nyní získává velkou popularitu i v Evropě. Thermage zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby pro udržení mladistvého vzhledu.

Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky tvorbě výrazného množství nového kolagenu. Zjemnění vrásek a mladistvý vzhled přetrvává i několik let. Tato procedura dosahuje během jediného zákroku takových výsledků, jako několikahodinová náročná plastická operace s dlouhými měsíci pro rekonvalescenci.

hifu.jpg

HIFU

fokusovaný ultrazvuk

Silným fokusovaným ultrazvukem HIFU(zasahuje až 4,5 mm pod pokožku do vrstvy SMAS) změníme strukturu tkáně a zajistíme efekt omlazení. ZÍskáme výrazný liftingový efekt a kůže je zpevněna zevnitř. Ošetření je vhodné i pro klientky s rozšířenými žilkami.

HIFU efektivně bojuje se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na naší pokožce. Pokožka po ošetření reaguje tvorbou nového kolagenu, díky které se postupně zpevní a vypne. Svrchní část pokožky přitom zůstává neporušená.

    sledujte

   AKČNÍ DNY

       Výsledky ošetření:

  • Po jediném ošetření nastartuje regenerativní proces v pokožce

  • Zpevnění a vypnutí ochablé pokožky se vyvíjí 2-3 měsíce

  • Aktivuje se tvorba nového kolagenu

  • Odstraňuje vrásky na čele, kolem očí, úst atd.

  • Nadzvedne kontury obou tváří

  • Zlepší pružnost a tvarování kontur

  • Odstraňuje vrásky na krku a dekoltu

bottom of page